צינור מקדחה סגסוגת אלומיניום

צינור מקדחה סגסוגת אלומיניום

Info.Certification:ISOExport בסיסי שווקים: צפון אמריקה, דרום אמריקה, מזרח אירופה, דרום מזרח אסיה, אמצע מזרח, מזרח אסיה, מערב אירופה קיבולת קוד: 84314310Production Info.Origin:ChinaHS נוספים

תיאור

מידע בסיסי.

הסמכה: ISO

ייצוא שווקים: צפון אמריקה, דרום אמריקה, מזרח אירופה, דרום מזרח אסיה, אמצע מזרח, מזרח אסיה, מערב אירופה

מידע נוסף.

מוצא: סין

HS קוד: 84314310

קיבולת הייצור: 1000pce / שנה

תיאור המוצר

שלה כמה עשורים מאז הצינור מקדחה סגסוגת אלומיניום הוחל בתעשיית שמן עם הכי הרבה ניסיון מגיע מחוזות אחרים של בריה מ לשעבר ורוסיה.
הצינור מקדחה סגסוגת אלומיניום ניתן להגיע מורחב קידוח, קידוח אופקי עם יחס חוזק למשקל שלה הוא נמוך יותר מאשר לקדוח צינור פלדה בחוזק גבוה סופר. אבל היתרון שלו הוא שיש לו משקל קל, יחס משקל חוזק גבוה, רכוש נגד קורוזיה גבוהה ויכולת משופרת נגד עייפות. עובי הקיר שלה הוא בדרך כלל עבה יותר צינור לקדוח פלדה, אולם, עוצמתה התשואה הוא נמוך יחסית.
הגוף צנרת מקדחה סגסוגת אלומיניום עשוי סגסוגת אלומיניום. בגלל משקל קל, הצינור מקדחה סגסוגת אלומיניום צריך כוח שדרוג נמוכה יותר, מהיר יותר ממהירות צינור למעוד, עוד יכולת קידוח של אסדות. יתרונה של תכונות מכניות הוא אחיזה גבוהה, גמישות מושלם, חיכוך קטן עם הקיר בעת שדרוג. אלומיניום לקדוח צינור הגוף והמפרקים ליהנות אריכות ימים והוצאות נמוך לצורך תחזוקה. זה צריך קידוח כוח של קידוח משאבות כוח, כי ההתנגדות זרימה של שטח טבעתי הוא די קטן.
עם גמישות טובה, הצינור מקדחה סגסוגת אלומיניום בעל סגולות אנטי-עייפות טוב, לכן, חייו עייפות היא יותר מאשר החיים התשה, מה שמוביל נזק קטן יחסית לצינור כשהוא מסתובב באמצעות dogleg הבארות. אז זה נוח יותר לשמש הבארות כיפוף, הבארות מעבר צבע או הבארות כיוונית אופקית המורחבת.

Hot Tags: אלומיניום סגסוגת צינור לקדוח, לקדוח צינור

מוצרים קשורים

קירה

מוצרים