הבית > החברה

ברוכים הבאים Rejee בתעשייה, מקצועי קידוח מעטה הספק בסין, חברת הבת of Rejee קבוצה, בעיקר מתמקד בפיתוח, ייצור ומכירות של כימיקלים וציוד, להיות אחראי על השוק הבינלאומי של חקר ציוד גיאולוגי ושות', בע מ במשך שנים רבות.  אנחנו מספקים מגוון רחב של מוצרים של תעשיית הבנייה, אסדות התרגיל, מיקסר, משאבות ועוד. חלק מהמוצרים הפופולריים שלנו כוללים רוטרי קידוח אסדות, מקדחות הסורק הידראולי, ג'ט גראוטינג קידוח מכונה, מוצרים אלה מתוכננים ובנויים עבור המנהרה צינור לשפוך תמיכה, כלונס בור עוגן, סכרים רציף, בנייה הבסיס ערימתויישומים המנהרה הבנייה ברחבי העולם.

כמו הביקוש רכבת במהירות גבוהה, גשרים ובנינים ממשיך לגדול, גדל גם הצורך של מכשור קידוח. אנו שואפים למלא את הצורך על ידי פיתוח ציוד וטכנולוגיה אמין ויעיל. דרך השנים של מאמצי unremitting, כעת מוצרינו מסופקות על-ידי המכס ברחבי העולם.

ב- Rejee התעשייה, היינו גם לתת תשומת לב רבה לשירות לקוחות. אנו מחויבים לעזור עבודה הלקוחות בבטחה וביעילות תוך שימוש במוצרים שלנו. הדרכה ושירותים זמינים תמיד עם הטכנאים שלנו באתר.

כתוצאה שלנו איכות מעולה, שירות, אסדות קידוח רוטרי שלנו, הסורק הידראולי מקדחות, ג'ט גראוטינג קידוח מכונה הם יותר ויותר פופולרי בשוק ברחבי העולם, כולל דרום מזרח אסיה, המזרח התיכון, אפריקה, אירופה, וכו '. ברוכים הבאים ממך בכל רחבי העולם לבקר במפעל שלנו!מוצרים